RTU aicina skolēnus pieteikties Elektronikas olimpiādei

29. aprīlis, 2010

Lai radītu interesi par elektronikas un telekomunikāciju jomu un parādītu šo specialitāšu aizraujošo pusi, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 9.–12. klašu skolēnus pieteikties Elektronikas olimpiādei. Pieteikšanās notiek līdz 7. maijam.

29.04.2010.

Elektronikas olimpiādi skolēniem jau 6. gadu organizē Elektronikas un telekomunkāciju fakultāte (ETF).

Olimpiādes norise:

• Reģistrēšanās dalībai olimpiādes pasākumos notiek caur ETF mājaslapu (www.etf.rtu.lv) līdz 7. maijam;
  • Olimpiādes pirmais posms no 23. aprīļa līdz 7. maijam notiek virtuālajā vidē (internetā) neierobežoti lielam dalībnieku skaitam. Šajā posmā skolēni ir aicināti piedalīties diskusijās, veikt uzdevumus un testus;
  • Pēc pirmā posma rezultātu apkopošanas un publicēšanas internetā (www.etf.rtu.lv) 20 skolēni tiks aicināti uz olimpiādes otro posmu, kas klātienē notiks  13. un 14. maijā Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Rīgā. Pēc uzdevumu risināšanas skolēni dosies ekskursijās uz elektronikas nozares firmām un tiksies ar speciālistiem. Olimpiādes dalībnieki varēs arī iepazīties ar fakultāti un piedalīties interesantos pasākumos kopā ar ETF studentiem.
  • Noslēgumā – uzvarētāju apbalvošana.

Elektronikas nozare attīstās ļoti strauji, darba tirgū ir neaptverami liels pieprasījums pēc šīs nozares speciālistiem gan Latvijā, gan pasaulē.

Papildu informācija (video) – Kas ir elektronika?

RTU Informācijas centrs

29. aprīlis, 2010 plkst. 14:01