RTU aicina pieteikties AS «Latvijas valsts meži» stipendijai

4. septembris, 2014

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina studentus līdz 12. septembrim pieteikties AS «Latvijas valsts meži» (LVM) stipendijai, kas veicina studējošo izaugsmi un izglītošanos meža jomā.

LVM stipendijām var pieteikties dažādu jomu studenti, kuri apgūst mežzinātni, meža ekoloģiju, vides komunikāciju un izglītību, meža selekciju un audu kultūru, meža apsaimniekošanas plānošanu, mežistrādes vadību, meža infrastruktūru, ģeoloģiju, koksnes pārstrādi, ģeogrāfiskās informācijas sistēmas, loģistikas pārvaldību u.c.

Tā ir iespēja paaugstināt studējošo motivāciju savu prasmju un iemaņu attīstīšanai. Tās nav tikai stipendijas naudas izteiksmē, tā ir iespēja iepazīt nozari kopumā, piedaloties meža dienās, apmeklējot seminārus un darbojoties pašiem dabā – mežā.

Stipendijai var pieteikties elektroniski, uz e-pastu nosūtot pieteikuma vēstuli, CV, augstskolas apstiprinātu dokumentu ar norādītu vidējo vērtējumu par iepriekšējo studiju gadu vai diploma kopiju (maģistra programmu 1. kursa studentiem).

Sīkāka informācija.

RTU Komunikācijas nodaļa