RTU aicina piedalīties PLZK diskusiju klubā «Latvijas energoneatkarība»

25. oktobris, 2011

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina piedalīties vienā no Pasaules latviešu zinātnieku kongresa (PLZK) aktivitātēm – diskusiju klubā «Latvijas energoneatkarība», kurā zinātnieki un uzņēmēji diskutēs par Latvijas iespējām palielināt energoneatkarību, piedāvās savu skatījumu uz Latvijas elektroapgādes risinājumiem perspektīvā, kā arī spriedīs par elektroenerģijas racionālu ieguvi un izmantošanu.

Diskusiju klubs «Latvijas energoneatkarība» norisināsies 25. oktobrī plkst. 18.30 RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Diskusiju klubā piedalīsies RTU rektors Leonīds Ribickis, AS «Augstsprieguma tīkls» valdes priekšsēdētājs Varis Boks vai valdes loceklis Arnis Staltmanis, AS «Latvijas valsts meži»  Attīstības daļas vadītāja Ilga Bērzkalne, Pasaules Enerģijas padomes Latvijas nacionālās komitejas prezidents Namejs  Zeltiņš un RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta direktore Dagnija Blumberga.

Diskusiju vadīs Latvijas Radio raidījuma «Zināmais nezināmajā» žurnāliste Sandra Kropa.

Diskusiju klubs «Latvijas energoneatkarība» būs viena no Apvienotā Pasaules latviešu zinātnieku III un Letonikas IV kongresa «Zinātne, sabiedrība un nacionālā identitāte» aktivitātēm. Kongress Rīgā norisināsies no 24. līdz 27. oktobrim, tajā piedalīsies 1200 dalībnieki no 15 valstīm.

Kongresa atklāšanas plenārsēde notiks 24. oktobrī plkst. 10  Latvijas Zinātņu akadēmijā, Rīgā, Akadēmijas laukumā 1. Papildu informācija kongresa mājaslapā: http://www.plzk.lv/.

Kongresa ietvaros RTU paredzēti arī vairāki citi pasākumi: 25. oktobrī visas dienas garumā RTU fakultātēs norisināsies Tehnisko zinātņu sekcijudarbs. Bet 27. oktobrī no plkst. 10 līdz 13 RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 403. auditorijā norisināsies diskusiju klubs «Zinātne un uzņēmējdarbība».

RTU Informācijas centrs

25. oktobris, 2011 plkst. 11:24