RTU aicina doktorantus pieteikties zinātnisko pētījumu komercializācijas apmācībām «Co.Lab»

11. oktobris, 2019

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) līdz 20. oktobrim aicina doktorantūras studentus pieteikties zinātnisko pētījumu komercializācijas apmācībām «Co.Lab». Tā ir viena no projekta «RTU Inovāciju granti studentiem» aktivitātēm.

Pieteikuma anketa ir pieejama šeit.

Zinātnisko pētījumu komercializācijas apmācībās «Co.Lab»mērķis ir attīstīt un sekmēt pētniecības un komercdarbības sektoru ciešāku sadarbību, iesaistot jauno zinātnieku – doktorantu pētniecības procesā biznesa līderus, paralēli nodrošinot pētījuma komerciālā rakstura izvērtējumu un jaunā zinātnieka uzņēmējspēju un inovatīvās domāšanas veicināšanu.

Apmācību laikā doktoranti veidos komandu ar iepriekš izvēlētiem industrijas pārstāvjiem, lai strādātu pie pētījuma komercializācijas potenciāla izvērtēšanas un tā ieviešanas stratēģijas.

Apmācības norisināsies no oktobra līdz janvārim, vienu reizi divās nedēļās.

Tie doktoranti, kuri tiks uzņemti apmācībās, var pretendēt uz uzņēmējspēju veicinošo ikmēneša stipendiju 228 eiro apmērā.

Lai attīstītu studentos inovatīvo domāšanu, jaunrades prasmes un uzņēmējspēju, RTU īsteno nebijušu projektu «Inovāciju granti studentiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/001 «RTU inovāciju granti studentiem»). Visa līmeņa studentiem tiek piedāvāts iesaistīties dažādās aktivitātēs un pilnveidot uzņēmējspēju, sadarboties ar industriju, attīstīt agrīnas zinātņietilpīgas biznesa idejas, saņemt stipendiju un atbalsta grantu. «RTU Inovāciju granti studentiem» ir platforma studentiem, industrijai un zinātniekiem, kas veicina savstarpējo sadarbību, izstrādi un jaunradi.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. oktobris, 2019 plkst. 15:46