RTU Absolventu asociācija aicina piedalīties klinšu kāpšanas pasākumā

5. marts, 2013

RTU Absolventu asociācija aicina piedalīties aizraujošā klinšu kāpšanas pasākumā visai ģimenei!

Pasākumā aicināti piedalīties RTU absolventi ar ģimenēm, tajā skaitā arī bērniem, gan kāpšanas lietpratēji, gan iesācēji. Visus kāptgribētājus nodrošināsim ar drošības inventāru un instruktoriem, kas apmācīs dalībniekus kāpt un drošināt.

Datums un laiks: 27. marts plkst. 19–21.30

Kur? Ķīpsalas peldbaseins

Ieteicamais apģērbs: ērts sporta tērps, sporta apavi

Pieteikšanās šeit (lūdzam pieteikties līdz 26. martam, vietu skaits ierobežots!)

Dalības maksa: pieaugušajiem – Ls 2, 1.–12. klašu skolēniem – Ls 1, pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas

Dalībasmaksu lūdzam pārskaitīt RTU Absolventu asociācijai, maksājuma mērķī norādot: «Kāp pa īstam» un ģimenes locekļu skaitu, par kuriem maksāts, piemēram, «Kāp pa īstam, 2 bērni, 2 pieaugušie».

Absolventu asociācijas bankas rekvizīti.

Vairāk informācijas:
RTU absolventu asociācija