RTU absolvents: Tehniskā izglītība būtiski atvieglo karjeras iespējas

8. marts, 2010

«Tehniskā izglītība sniedz daudzpusīgas zināšanas un prasmes, līdz ar to būtiski atvieglojot gan darba atrašanas, gan karjeras iespējas,» atzīst RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes absolvents 25 gadus vecais Andrejs Jermilovs.

09.03.2010.

RTU Andrejs ir ieguvis gan bakalaura, gan maģistra grādu un pieļauj,ka nākotnē varētu iestāties arī doktorantūrā.

Ka studēs IT, Andrejszināja jau bērnībā. «Lai arī matemātika nav mana stiprā puse un man navsimtprocentīgas tehniskās domāšanas, centos un daudz mācījos, lai tomērtiktu budžeta grupā. Sev par brīnumu pārbaudījumu matemātikā nokārtojulabi un mācījos budžetā,» stāsta Andrejs.

Tikpat mērķtiecīga bijusiarī Andreja karjeras izaugsme: Andrejs šobrīd ir Baltijasapdrošināšanas nama starpnieku nodaļas attīstības projektu vadītājs.«Darbs ir ļoti dinamisks un kreatīvs. Tirgus mainās, apstākļi mainās,un ir jāpaspēj ātri tiem pielāgoties,» stāsta Andrejs. Tā kā IT jomāviss nepārtraukti mainās, attīstās, viņš atzīst, ka nemitīgs ir arīpašizglītošanās process.

Pilns publikācijas teksts laikrakstā «Neatkarīgā Avīze Latvijai» 08.03.2010.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi