RTU absolvents skolēnus iedvesmo inženierzinātnēm ar paštaisītu 3D printeri

14. oktobris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolvents un iecavnieks Aleksandrs Redkins Karjeras dienā Iecavā skolēnus inženierzinātnēm iedvesmo, demonstrējot paša izgatavotu 3D printeri. Viņš klātesošos ar savu stāstījumu par inženierzinātņu studijām un  darbu pārsteidzis visvairāk, raksta laikraksts «Bauskas Dzīve».

A. Redkins jau 11. klasē apzinājies, ka kļūs par inženieri, un tam gatavojies. Iecavas vidusskolā pietiekami labi varējisapgūt nepieciešamos mācību priekšmetus. RTU viņš studēja mehatroniku. Skolēniem viņš skaidro, ka mehatronists ir daļēji mehāniķis, daļēji elektroniķis un daļēji datorspeciālists. Viņš nodrošina dažādu automātisko vadību sistēmu darbību. Patlaban A. Redkins strādā lecavas novada uzņēmumā SIA «Aisis», kas izstrādā pārtikas uzņēmumu ražošanas tehnoloģijas. Viņam darbs patīk, viņš ir gatavs daudz strādāt un turpināt mācīties.

Rakstu iespējams lasīt laikrakstā «Bauskas Dzīve» 12.10.2015.

14. oktobris, 2015 plkst. 15:38