RTU 5. matemātikas olimpiāde

10. novembris, 2010

Vai esi gatavs pārbaudīt savas matemātikas zināšanas un sacensties ar Latvijas vidusskolēniem? Tevi aizrauj interesanti matemātikas uzdevumi, un vēlies pārbaudīt savas zināšanas – piesakies matemātikas olimpiādei!

10.11.2010.

RTU Studentu parlaments sadarbībā ar Inženiermatemātikas katedru aicina tevi izaicināt matemātisko prātu, piedaloties RTU 5. matemātikas olimpiādē un iegūstot vērtīgas un studenta dzīvē noderīgas balvas: 1. vietai 1 TB liels ārējais cietais disks un citas vērtīgas lietas.

Olimpiāde noritēs divās kārtās: atlase un fināls. Atlases kārta norisināsies 24. novembrī, par to dalībnieki tiks informēti elektroniski, fināls paredzēts 2. decembrī plkst. 9. Vienlaikus ar studentu matemātikas olimpiādi noritēs arī skolēnu online matemātikas olimpiāde.

Dalību olimpiādei vari pieteikt līdz 22. novembrim plkst. 12.

Elektroniskā pieteikuma anketa un olimpiādes nolikums atrodams RTU SP mājaslapā.

Ja rodas kādi jautājumi raksti: olimpiā

Izaicini savu matemātisko prātu!

RTU Studentu parlaments

10. novembris, 2010 plkst. 9:57