Rotari klubs palīdzēs inovatīvas idejas transformēt biznesā

26. novembris, 2010

Kongsbergas un Rīgas Hanzas Rotari klubi nākuši klajā ar iniciatīvu atbalstīt inovatīvu biznesa ideju transformēšanu biznesa plānos un ilgtspējīgos uzņēmumos, sniedzot bezmaksas mentoringa pakalpojumus.

26.11.2010.

Piektdien, 26. novembrī, plkst. 12.30 RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, notiks 13 inovatīvu ideju prezentācija Rotari pārstāvjiem.

Projekta programma 18.61 Kb

Rotari klubu pārstāvji – pieredzējuši uzņēmēji – palīdzēs Latvijas inovatīvo biznesa ideju autoriem, sniedzot padomus un izveidojot kontaktus Latvijas un Norvēģijas tirgū. Plānots, ka mentoru grupa ar topošajiem uzņēmējiem darbosies līdz 2011. gada vasarai, informē Inženierekonomikas un vadības fakultātes Starptautisko programmu nodaļas vadītājs Modris Ozoliņš.

kb_3.jpgPēc inovatīvo ideju prezentācijas  plkst. 18.30 plānots noslēguma pasākums restorānā «Ave Luna», Citadeles ielā 12, kura laikā RTU Goda doktors Šells Gunārs Hofs (Kjell Gunar Hoff) spēlēs saksofonu kopā ar Madara Kalniņa džeza grupu un meklēs paralēles starp improvizāciju džezā un biznesā.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar RTU MBA programmu «Inovācijas un uzņēmējdarbība», aktivitātes finansē Norvēģijas valdība.

RTU Informācijas centrs

26. novembris, 2010 plkst. 9:16