Rīgas Tehniskās universitātes absolventu Zelta fonds

7. maijs, 2010

RTU Karjeras centrs ir sācis darbu pie jauna projekta – RTU Zelta fonda reģistra izveides. Projektā katru semestri paredzēts izveidot absolventu izlasi, kurā tiks iekļauti labākie konkrētā semestra pilna laika absolventi. RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi.

07.05.2010.

Izvērtējot labākos absolventus tiek ņemta vērā ne tikai studenta vidējā svērtā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē, sportā un cita veida aktivitātes. Katra semestra absolventu izlasē tiks iekļauti ne vairāk par 100 absolventiem, no kuriem vismaz 30% maģistranti.

Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza attiecīgās studiju programmas direktors, kurš no vienas studiju programmas var izvirzīt divus vai vairākus kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fonda absolventu izlasei. Bet, lai atvieglotu darbu studiju programmu direktoriem, RTU Karjeras centra darbinieki ieteiks katram studiju programmas direktoram jau vairākus iespējamos kandidātos RTU Zelta fonda absolventu izlasei, ko izvirzīt, pamatojoties uz iepriekš veiktu informācijas izpēti. Ar tālāko fonda izveidi un kandidātu izvērtēšanu nodarbosies RTU Karjeras centrs.

Izveidotā absolventu izlase tiks publicēta RTU mājaslapā, kā arī tiks izveidots informatīvs izdevums, kurā tiks iekļauta informācija par izcilākajiem RTU absolventiem. Šis izdevums tiks izsūtīts RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumiem, kā potenciāli spējīgāko jauno darbinieku apkopojums.

RTU mācību prorektora U. Sukovska apstiprinātais RTU Zelta fonda nolikums.

RTU Karjeras centrs

7. maijs, 2010 plkst. 11:00