Rīgas Biznesa skolā atklās Austrumeiropā modernāko auditoriju

28. oktobris, 2011

Otrdien, 1. novembrī, plkst. 17 RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS), Rīgā, Skolas ielā 11 tiks atklāta modernākā auditorija Austrumeiropā – Alumni Auditorium, kuru par godu RBS 20. gadadienai dāvinājuši skolas absolventi un viņu pārstāvētie uzņēmumi.

Auditorijas svinīgajā atklāšanā notiks Vašingtonas štata Ekonomikas attīstības komisijas direktora Egīla Mīlberga tiešsaistes uzruna «Mūsdienu inovāciju filozofija konkurētspējai globālā tirgū».

RBS Alumni Auditorijā izmantoti pasaulē modernākie tehnoloģiju risinājumi: šī ir pirmā šāda veida virtuālo lekciju auditorija Austrumeiropā. Tajā būs iespēja gūt jaunu virtuālās komunikācijas pieredzi, kas ietver augstas kvalitātes video un audio iespējas un, nojaucot fiziskās telpas robežas, nodrošina interaktīvai mācību telpai nepieciešamo detaļu – cilvēcisko faktoru, ķermeņa valodas u. c. detaļu uztveršanu.

Jaunā auditorija kalpos kā tilts starp RTU studentiem un labākajiem profesoriem, biznesa līderiem, spilgtām personībām un atzītiem mācībspēkiem visā pasaulē.

Auditorija iekārtota ar RBS Absolventu asociācijas atbalstu. Tās iekārtošanā piedalījās «Lattelecom», «Epson», «BiroTeh», «Velve», «Energolukss» un citi uzņēmumi, kuros strādā RBS absolventi.

RTU Informācijas centrs

28. oktobris, 2011 plkst. 14:32