Reorganizēs RTU Liepājas filiāles profesionālo vidusskolu

25. augusts, 2010

Ministru kabinets 23. augustā izdevis rīkojumu par to, ka no 2011. gada 1. aprīļa Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiāles profesionālā vidusskola tiks apvienota ar Liepājas Valsts tehnikumu.

25.08.2010.

Uz abu mācību iestāžu bāzes nolemts izveidot jaunu Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošu mācību iestādi – Liepājas Valsts tehnikumu.

IZM sadarbībā ar RTU uzdots līdz 2011. gada 2. martam izveidot vidusskolas un tehnikuma reorganizācijas komisiju, kurai līdz 2011. gada 1. aprīlim jāveic vidusskolas un tehnikuma materiālo līdzekļu inventarizācija un jānodrošina vidusskolas bilancē esošās mantas, saistību, arhīva un lietvedības nodošanu tehnikumam.

RTU Senāts jau 28. jūnijā pieņēma lēmumu Nr. 542 par RTU Liepājas filiāles profesionālās vidusskolas nodošanu valstij.

RTU Informācijas centrs

25. augusts, 2010 plkst. 16:05