Rektora kausa izcīņa boulingā

7. decembris, 2009

Svētdien, 7. decembrī «Zelta boulinga centrā» notika gadskārtējā RTU rektora kausa izcīņa boulingā, kur par kausiem cīnījās 15 mācībspēku un darbinieku komandas un 7 studentu komandas. Katra komanda (6 spēlētāji) izspēlēja trīs spēles, un kopvērtējumā tika skaitīti visu spēļu rezultāti.

07.12.2009.  Skatīt galeriju

Mācībspēku un darbinieku konkurencē pirmo vietu ar 2363 punktiem izcīnīja APF komanda, otrajā vietā ar 2304 punktiem ierindojās Saimnieciskā dienesta komanda, bet trešo vietu ar 2181 punktu izcīnīja BF komanda.

Studentu konkurencē pirmo vietu ar 2317 punktiem izcīnīja EEF komanda, otrajā vietā ar 2010 punktiem TMF komanda, trešajā vietā ar 1897 punktiem IEVF komanda.

Turpinot tradīciju, arī šogad bija nominācijas «Labākā ķegļu sitēja» un «Labākais ķegļu sitējs», kur mācībspēku – darbinieku konkurencē šo titulu ar 455 punktiem ieguva ANITA PĒTERSONE (Saimnieciskais dienests) un ar 469 punktiem OSKARS PRIEDE (Rektorāts).
Savukārt, studentu konkurencē ar 373 punktiem pie titula tika SINTIJA DEGLE (IEVF) un ar 502 punktiem TOMS ZILBERTS (EEF).

Apsveicam uzvarētājus un uz tikšanos nākamajā gadā.

RTU Sporta klubs

7. decembris, 2009 plkst. 16:36