Reiņa trasē notiks RTU Ziemas sporta spēles

27. janvāris, 2011

Piektdien, 4. februārī, slēpošanas kalnā «Reiņa trase» norisināsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Ziemas sporta spēles, kurās Studentu parlaments (SP) aicina piedalīties ikvienu RTU studentu, kas vēlas izbaudīt ziemu.

Ar RTU mācību prorektora rīkojumu noteikts, ka lekciju kavējumi reģistrētajiem Ziemas sporta spēļu dalībniekiem tiks attaisnoti.

Pieteikšanās uz autobusu un uz dalību sporta spēlēs jāsūta elektroniski uz e-pastu: . Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, fakultāte, kurss, grupa un studenta apliecības numurs.

Sacensību nolikumi un informācija par inventāra īri atrodama RTU Studentu parlamenta mājaslapā.

RTU Ziemas sporta spēles organizē RTU Studentu parlaments, atbalsta: Swedbank, Reiņa trase, Sniegs.lv, Simple Express, Red Bull, Coca Cola.

RTU Informācijas centrs

27. janvāris, 2011 plkst. 15:55