RD apbalvo uzvarētājus konkursā par satiksmes problēmu risinājumiem Rīgā

5. janvāris, 2010

Par Rīgas domes rīkotā gadskārtējā konkursa «Par labāko doktorantu, maģistrantu, studentu un skolēnu pētniecības darbu, saistītu ar Rīgas satiksmes problēmām» laureātiem kļuvuši vairāki Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) doktoranti un maģistranti.

05.01.2010.

Laureātu vidū ir RTU doktoranti Nadežda Zeņina (DITF) un PāvelsJeļinskis (TMF), RTU maģistranti Jevgēņijs Vasiļjevs, Mārtiņš Reigulis,Aleksandrs Vasiļenko (visi EEF) un Oskars Trops (DITF).

Pagājušā gada pašā nogalē svinīgā pasākumā Rīgas domē konkursalaureātus sveica RD Satiksmes un transporta lietu komitejaspriekšsēdētāja vietnieks Jānis Ādamsons un Satiksmes departamentadirektors Edgars Strods. J. Ādamsons savā uzrunā pauda prieku, ka augjaunatne, kurai ir jauna domāšana un idejas, kā arī gandarījumu, kajauniešus interesējušas satiksmes tēmas.

Laureāti un viņu darbu zinātniskie vadītāji saņēma Rīgas domes diplomus un naudas balvas.

Lai veicinātu ar satiksmes infrastruktūras attīstību saistītuprofesiju izvēli un iesaistītu jauniešus un topošos speciālistus Rīgaspilsētas satiksmes problēmu risināšanā, šādu pētniecības darbu konkursuRīgas Transporta sabiedriskā padome rīko jau sesto gadu.

SSAD

5. janvāris, 2010 plkst. 12:23