Publicēta jau otrā RTU Zelta fonda izlase

24. februāris, 2011

RTU Zelta fondā tiek iekļauti tikai paši izcilākie un spējīgākie RTU absolventi, kuri tiek vērtēti ne tikai pēc akadēmiskajiem sasniegumiem, bet arī sabiedriskajām aktivitātēm, sasniegumiem zinātnē, gūtās pieredzes ārpus universitātes sienām un vēl citiem faktoriem.

Izstrādātie vērtēšanas kritēriji un sadarbība ar studiju programmu direktoriem sniedz pamatotas cerības, ka tieši šie RTU absolventi varētubūt spējīgākie speciālisti savās nozarēs un dot nozīmīgu ieguldījumu gan savam nākamajam darba devējam, gan Latvijas attīstībai kopumā.

Ar 2010./2011. studiju gada rudens semestra RTU Zelta fonda izlasi un plašāku projekta aprakstu ir iespējams iepazīties RTU mājaslapas Karjeras centra sadaļā Projekti.Turpat ir pieejama arī 2009./2010. studiju gada pavasara semestra izlase, kurā tika iekļauti 68 RTU absolventi, līdz ar to RTU Zelta fondākopā ir iekļauti jau 87 savas jomas speciālisti.

RTU Karjeras centrs vēl veiksmi un sekmīgu karjeras attīstību visiem RTUabsolventiem un izsaka lielu pateicību projekta RTU Zelta fonds atbalstītājiem AS «Swedbank».

RTU Karjeras centrs

24. februāris, 2011 plkst. 11:28