Prototipēšanas darbnīca «theLAB» uzņem jaunus internus

21. augusts, 2023

Līdz 18. septembrim visu līmeņu studenti var pieteikties praksē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas atvērtā tipa darbnīcā «theLAB».

Pieteikšanās.

Ko darīs interni:
•    piedalīsies piecus mēnešus ilgā prakses programmā;
•    organizēs darbu «theLAB» – atvērtā tipa darbnīcā studentiem, pētniekiem un citiem interesentiem (būs jāstrādā vismaz 4 līdz 8 stundas nedēļā);
•    palīdzēs apmeklētājiem darbā ar 3D printeriem, lāzeriem un citiem mūsu «mājdzīvniekiem»;
•    piedalīsies RTU ZIC Dizaina fabrikas dzīvē un notikumos!

Kļūstot par interniem, studenti apgūs intensīvu kursu «theLAB» darba organizēšanā (aprīkojuma izmantošanā, 3D modelēšanā, failu sagatavošanā un inženierijas pamatprasmes), uzlabos gan savas tehniskās, gan komunikācijas iemaņas, saņems mentoru palīdzību un atgriezenisko saiti, kā arī gūs iespēju īstenot aizraujošus projektus.

Šobrīd darbojas divi «theLAB», un interniem ir iespēja darboties abos. «GroundLAB» atrodas RTU Arhitektūras fakultātes pagrabstāvā, Ķīpsalas ielā 6, bet «SkyLAB» - RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 2. stāvā (250. telpa), Ķīpsalas ielā 6A.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. augusts, 2023 plkst. 14:20