«Promocijas darba vadītāju brokastis»

23. oktobris, 2013

Trešdien, 30. oktobrī, plkst. 9.30 Kaļķu ielā 1, 201. telpā norisināsies «Promocijas darba vadītāju brokastis», kuru laikā tiks pārrunātas aktualitātes doktorantūras procesā un stipendiju iespējas doktorantiem.

Diskusijāaicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Lūdzu  dalību  iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089040.

Šīs ir šī akadēmiskā gada pirmās «Promocijas darba vadītāju brokastis», kurās neformālā gaisotnē tiks aplūkoti šādi temati:

• doktorantu atbalsts tuvākā nākotnē;
  • stipendiju iespējas doktorantiem;
  • jaunumi ESF projektā «Atbalsts doktora studiju īstenošanai – 2»;
  • aktualitātes saistībā ar promociju.

Promocijasdarba vadītāju brokastis tiek organizētas jau otro gadu un to mērķis irneformālā gaisotnē izrunāt aktuālākos jautājumus, kas saistīti ar doktorantūras studiju procesu un doktorantu iespējām, lai papildinātu savu pētniecības darba pieredzi.

Nākamās «Promocijas darba vadītāju brokastis» paredzētas 18. decembrī.

Doktorantūras skola

23. oktobris, 2013 plkst. 10:35