«Promocijas darba vadītāju brokastis»

13. jūnijs, 2013

Trešdien, 19. jūnijā, plkst. 9.30 Kaļķu ielā 1, 201. telpā, notiks šā semestra pēdējās «Promocijas darba vadītāju brokastis», kuru laikā tiks pārrunāti 2012./2013. akadēmiskā gada noslēguma doktorantu anketēšanas kopējie rezultāti, kā arī citi būtiski jautājumi, gatavojoties nākamajam studiju gadam.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Lūdzu dalību iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089870.

Akadēmiskā gada pēdējās «Promocijas darba vadītāju brokastīs» neformālā gaisotnē tiks aplūkoti akadēmiskā gada sasniegtie rezultāti, kā arī izrunāts doktora studiju process jaunajam gadam. Aplūkojamie temati:

• Ārzemju doktoranti RTU;
  • Uzņemšana doktora studijās 2013./2014. akadēmiskajam gadam;
  • Informācija par projekta ESF atbalsts «Doktora studiju īstenošanā» aktualitātēm;
  • 2012./2013. akadēmiskā gada doktorantu anketēšanas vispārējo rezultātu analīze.

Vispārējā doktorantu anketēšana RTU norisinās trešo reizi, tā tiek veikta vienu reizi gadā, kad par doktorantūras procesu RTU tiek aicināts izteikt savu viedokli ikviens doktorants. Anketēšanas mērķis ir noskaidrot doktorantu viedokli par viņuprāt būtiskākajiem sasniegumiem šajā akadēmiskajā gadā, darba plāna izpildi un rezultātiem, sadarbību ar promocijas darba vadītājiem, kā arī Doktorantu studiju daļas un Doktorantūras skolas darbu. Iegūtie rezultāti ļauj izdarīt secinājumus par nepieciešamajiem uzlabojumiem un papildinājumiem doktora studiju procesā.

«Promocijas darba vadītāju brokastis» arī nākamajā akadēmiskajā gadā tiks organizētas katra otrā mēneša pēdējās trešdienas rītā, lai, kopā sanākot promocijas darba vadītājiem, izrunātu aktuālāko doktorantūras procesā un kopīgi mācītos.

Doktorantūras skola

13. jūnijs, 2013 plkst. 9:16