Promocijas darba vadītāju brokastis

13. decembris, 2012

Trešdien, 19. decembrī, plkst. 9.30 Kaļķu ielā 1, 201. telpā norisināsies diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis». Diskusijas temats – Open Access projekts Rīgas Tehniskajā universitātē.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Dalību lūgums iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089870.

Lai jauno gadu sāktu ar jaunām iespējām un zināšanām, šoreiz «Promocijas darba vadītāju brokastīs» tiks runāts par Eiropas Savienības Open Access iniciatīvu, kuras mērķis ir veicināt un atbalstīt bezmaksas brīvpieeju elektroniskajiem resursiem izglītības un akadēmiskajā vidē. Par to, kas ir Open Access iniciatīva, par Eiropas Komisijas rekomendācijāms attiecībā uz Open Access īstenojot ES ietvarprogrammas «Horizonts» projektus, par Open Access iniciatīvas ieviešanu Latvijā un RTU stāstīs RTU Zinātnes informācijas un koordinācijas nodaļas projektu vadītāja Daina Ostrovska.

Nākamās «Promocijas darbu vadītāju brokastis» ir paredzētas jaunajā studiju semestrī – februāra beigās. To temats ir plānots par vieslektoru piesaistīšanu RTU un dalību projektos.

RTU Doktorantūras skola

13. decembris, 2012 plkst. 10:55