Projekts RTU IEVF demo versija

24. marts, 2010

Gribi uzzināt, kas ir īsts students?! RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentu pašpārvalde no 26. līdz 28. aprīlim aicina tevi piedalīties projektā RTU IEVF demo versija.

24.03.2010.

RTU IEVF demo versija ļaus skolniekiem tuvāk iepazīt studiju procesu un studentu dzīvi. Līdzīgi kā «Ēnu dienās», kad skolēni var kļūt par ēnu kādam, kurš strādā viņam tīkamā profesijā, RTU IEVF demo versijas laikā varēsi ēnot studentu, kurš studē tevi interesējošā studiju programmā.

Vidusskolēni varēs piedalīties divās lekcijās un, dzerot tēju un cienājoties ar cepumiem, iztaujāt IEVF studentus par studenta dzīvi. Tiks rīkotas arī ekskursijas uz kopmītnēm.

Ja vēlies piedalīties, līdz 21. aprīlim sūti pieteikumu uz e-pastu:

Pieteikumā jānorāda:

• vārds, uzvārds;
  • vecums;
  • pilsēta;
  • skolas nosaukumu, kurā mācās;
  • gads, kurā skola tiks absolvēta;
  • studiju programma, ja skolēns vēlas «ēnot» studentu no noteiktas programmas;
  • e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Pieteikumā norādītā informācija netiks izpausta trešajām personām.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultāte piedāvā studēt 12 studiju programmās: uzņēmējdarbība un vadīšana; ekonomika; uzņēmējdarbības finanses; inovācijas un uzņēmējdarbība; starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana; muitas un nodokļu administrēšana; uzņēmējdarbības loģistika; nekustamā īpašuma pārvaldība; būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana; cilvēkresursu vadīšana; darba aizsardzība un ugunsdrošība un civilā aizsardzība.

Visiem projekta dalībniekiem tiks izsniegts RTU administrācijas apstiprināts sertifikāts par piedalīšanos, lai novērstu iespēju, ka skolniekam netiek attaisnotas neapmeklētās stundas.

Iesaistīšanās projektā dos iespēju uzzināt, kāda var būt tava dzīve turpmākos trīs vai vairāk gadus. Nenoguli un izmanto iespēju!

Papildu informācija pa tālr.: 26619960 Kristīne.

24. marts, 2010 plkst. 10:43