Projekts «Bibliotēkas lietotāju apmācību programmu plānošana, izstrāde un vadīšana»

29. marts, 2011

RTU Zinātniskās bibliotēkas mobilitātes projekts «Bibliotēkas lietotāju apmācību programmu plānošana, izstrāde un vadīšana» (Nr. 2010-1-LV1-LEO02-00645) tika atbalstīts Eiropas Kopienas Mūžizglītības programmas (2007–2013) Leonardo da Vinci apakšprogrammā.

RTU Zinātniskās bibliotēkas mobilitātes projekta ietvaros no 3. līdz 16. aprīlim RTU Zinātniskās bibliotēkas darbinieces Jolanta Ivanova, Anda Ķempele, Ināra Kindzule un  Anda Bārbale dosies praksē un iepazīsies Varšavas Tehnoloģiskās universitātes bibliotēkā ar visiem darba procesiem bibliotēkas lietotāju apmācību programmu un kursu plānošanā, izstrādē un vadīšanā.

Esam pārliecināti, ka kopīgi sastādītais prakses programmas plāns tiks realizēts projekta ietvaros un projekta dalībnieki iegūs vērtīgu darba pieredzi.

Paldies RTU un bibliotēkas kolēģēm par atbalstu un sadarbību.

RTU Zinātniskā bibliotēka

29. marts, 2011 plkst. 9:37