Prof. Dr. V. Kleinvehtera vieslekcija «Interneta pārvaldība: ICANN un IGF modeļi»

16. septembris, 2010

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs sadarbība ar Biznesa augstskolas «Turība» doktorantūras programmu «Komunikācijas vadība» aicina uz pirmo vieslekciju rudens semestrī.

16.09.2010.

21. septembrī plkst. 18.30 LU Mazajā aulā notiks Prof. Dr. Volfganga Kleinvehtera vieslekcija «Interneta pārvaldība: ICANN un IGF modeļi».

Orhūsas Universitātes (Dānija) Mediju un informācijas studiju fakultātes profesors Volfgangs Kleinvehters Rīgā ieradīsies no piektās Interneta pārvaldības foruma sanāksmes, kura 2010. gada septembrī notiks Viļņā, un ziņos par jaunākajām izmaiņām interneta pārvaldībā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta apdraudētajiem interneta resursiem, piemēram, IP adresēm un domēnu vārdiem, privātuma aizsardzībai, vārda brīvībai un intelektuālajam īpašumam internetā, kā arī t. s. cloud computing un Internet of Things.

Lekcija notiks angļu valodā.

Plašāka informācija par pasākumu latviešu un angļu valodā atrodama mājaslapā.

Mājaslapā pieejama arī informācija par izsludināto projektu konkursu zinātniskās sadarbības veicināšanai starp Vāciju un Baltijas valstīm.

16. septembris, 2010 plkst. 11:28