Preses apskats (31.10.–06.11.2011.)

8. novembris, 2011

Diena, 01/11/2011 lpp.: 14 – Robotika iekaro skolas Desmit Latvijas, kā arī desmit Igaunijas pierobežas skolās un augstskolās Latvijas – Igaunijas pārrobežu sadarbības projekta «ICT DCNet» laikā norisināsies robotu būves semināri, kurus vadīs RTU Robotikas kluba entuziasti. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgās Tukuma ziņas, 01/11/2011 lpp.: 8 Zane Vimbule – Pagaidām retums – riteņbraukšanas ekstrēmiste
RTU studente Kitija Gaile stāsta par savām gaitām kalnu riteņbraukšanā.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

nra.lv, 01/11/2011 – RTU studenti tiksies ar kādreizējo radioinženieri – Valsts prezidentu Andri Bērziņu

Diena, 02/11/2011 lpp.: 20–21 Ilze Brinkmane – Nebaidās pieņemt izaicinājumus
RTU students un Latvijas Televīzijas spēles «Es varu būt premjerministrs» uzvarētājs Mārtiņš Pūris stāsta par jūras un ostas nozīmi viņa dzīvē.

Bauskas Dzīve, 02/11/2011 lpp.: 6 Aina Ušča – Grāmatas līdzautoru atrod Bauskā
RTU 2008. gadā izveidotā Muitas muzeja koncepcijas autors Aigars Urtāns un igauņu profesors Raimo Pullati strādā pie monogrāfijas par spirta kontrabandu Igaunijā, kuru latviešu valodā izdos apgāds «Zinātne».
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

delfi.lv, 02/11/2011 LETA – Atzinības krusts piešķirts arhitektam Krastiņam un komponistam Stabulniekam
Atzinības krusts piešķirts RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes profesoram, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenajam loceklim Jānim Krastiņam.

Druva, 02/11/2011 lpp.: 1 Mairita Kaņepe – Balva vides aktīvistiem
Vides zinātnes studentu apvienība, kurā darbojas RTU studenti ieguvuši otro vietu Latvijas Vides zinātnes un izglītības padomes un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas konkursā, kas nosaka izglītības iestādes, kurās vismērķtiecīgāk darbojušies vides aktīvisti.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kurzemes Vārds – Mājoklis, 02/11/2011 lpp.: 6 Antons Gonda – Daba visu pasaka priekšā
RTU absolvents Antons Gonda stāsta par zaļo arhitektūru un tās priekšrocībām.

Telegraf, 03/11/2011 lpp.: 12 – РТУ приглашает на День Умника
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

nra.lv, 03/11/2011 BNS – Rektori: Ja nākamgad augstskolās samazinās budžeta vietu skaitu, daudzi jaunieši pametīs Latviju
Pie prezidenta viesojās arī RTU rektors Leonīds Ribickis.

Dinaburg Vesti, 03/11/2011 lpp.: 2 – Дума идет навстречу технарям

Latgales Laiks, 04/11/2011 lpp.: 5 – Dome plāno sadarboties ar RTU

Druva, 04/11/2011 lpp.: 7 Mairita Kaņepe – Universitāte Cēsīs
Studenti no Cēsīm stāsta par savām gaitām RTU Cēsu filiālē.

Diena, 05/11/2011 lpp.: 14–15 Ilze Brinkmane – Apkures sezonas galvenie darboņi
RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes absolvents Sergejs Pļiskačevs stāsta par siltuma tehnoloģijas inženiera darba vidi.

8. novembris, 2011 plkst. 9:32