Preses apskats

14. aprīlis, 2009
.
.
.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 06/04/2009, Ilze Upīte, lpp.: 10 – Pasniedz stipendijas topošajiem dzelzceļniekiem Jau par tradīciju ir kļuvušas valsts a/s «Latvijas dzelzceļš» pasniegtās stipendijas labākajiem studentiem un vidējo profesionālo mācību iestāžu audzēkņiem, kuri apgūst ar dzelzceļu saistītas specialitātes. Konkursam iesniegtos darbus vērtēja RTU Attīstības fonda un a/s «Latvijas dzelzceļš» nozares ekspertu komisija. RTU Dzelzceļa transporta institūta maģistrants Igors Mikulovs, kurš arī ir stipendijas saņēmēju vidū, uzskata, ka stipendija ir vērtīga balva, taču ne mazāk vērtīgas ir darba izstrādes gaitā iegūtās zināšanas. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai, 06/04/2009, Līga Nestere, lpp.: 12 – Dāvina jaunākās tehnoloģijas
RTU saņēmusi vērtīgu dāvinājumu no uzņēmuma «Santa Monica Networks» – IP telefonu centrāli un IP telefonus 10 000 latu vērtībā.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Nedēļa, 06/04/2009, Sallija Benfelde, lpp.: 20, 21, 22, 23 – Soli pa solim, bet ātri
Intervija ar ekonomikas ministru Arti Kamparu. Pirms politiķa gaitusākšanas ekonomikas ministrs ieguvis inženiera diplomu RTU MTF unpieredzi uzņēmējdarbībā. A. Kampars pauž viedokli par iespējuatdzīvināt Latvijas ekonomiku, nepadarot valsti par vēl atkarīgāku noārējiem resursu piegādātājiem.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Diena (Karjeras Diena), 07/04/2009, Diāna Kārkliņa, lpp.: 1, 2 – Staboskāpt neļauj: arī meitenēm ir ko darīt elektrotehnikas lauciņā
Divas jaunietes – Alise Indriksone un Aiga Berjoza – stāsta parmācībās un darbā gūto pieredzi. Abas apguvušas elektrozinātnes RTU unstrādā uzņēmumā «Latvijas energoceltnieks» (LEC) par elektrībaskalkulētājām.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

14. aprīlis, 2009 plkst. 15:30

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi