Preses apskats (13.02.–19.02.2012.)

20. februāris, 2012

Bauskas Dzīve, 13/02/2012 lpp.: 4 – Skaidro studiju praktisko jēgu RTU doktorants Sandis Spolītis iepazīstina Iecavas jauniešus ar studijām RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Diena, 14/02/2012 lpp.: 14 Diāna Kārkliņa – Nevajag minstināties!
Rīgas Tehniskās universitātes transportsistēmu inženierijas studiju programmas students Harijs Biete kopš pagājušā gada rudens no praktikanta pārtapis par pārdošanas un loģistikas risinājumu speciālistusūtījumu piegādes uzņēmumā DPD Latvija.

Latvijas Avīze, 14/02/2012 lpp.: 14 Egīls Jurisons – Turpmāk cīņa pa pāriem
«RTU/Inspecta» garantējusi savu līdzdalību ceturtdaļfinālā.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Dienas Bizness, 16/02/2012 lpp.: 3 Kārlis Ketners – Iedzīvotājiem nav pietiekami daudz naudas, lai iepirktos legāli
RTU profesors «Dienas Biznesam» izsaka viedokli par akcizēto preču pārvadāšanu.

Kurzemes Vārds, 17/02/2012 lpp.: 5 Gatavi idejām un to īstenošanai
Liepājas Universitātē norisinājās «Swedbank» un RTU Attīstības fonda sociālo projektu konkursa «Open mind» piektais reģionālais pasākums.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Iecavas Ziņas, 17/02/2012 lpp.: 1, 2 Anta Kļaveniece – Studentu stāsti iedvesmo izvēlēties nākamo profesiju
RTU doktorants Sandis Spolītis iepazīstina Iecavas vidusskolas skolēnus ar pieredzēto RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studiju laikā.

Mans īpašums, 21/02/2012 lpp.: 31 Vitolds Šneps – Kā ekonomēt degvielu
Dr. sc. ing, RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes Autotransporta institūta docents, sporta meistars autosportā Vitolds Šneps māca ekonomiskās braukšanas mākslu.

20. februāris, 2012 plkst. 14:34