Preses apskats (06.02.–12.02.2012.)

13. februāris, 2012

Una, 08/02/2012 lpp.: 59 – Tev ir ideja? Piedalies konkursā! Interneta vietnē www.open.lv ir atklāta pieteikšanās «Swedbank» un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda projektam «Open Mind». Ikviens Latvijas students vai studentu grupa līdz 30. martam ir aicināti iesniegt idejas sociālās vides uzlabošanai, lai saņemtu novērtējumu, sabiedrības atbalstu un rezultātā iegūtu finansējumu sava projekta īstenošanai. Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

LOfficiel, 08/02/2012 lpp.: 16 IT soma īkstītei
Rīgas Tehniskās universitātes Tekstilmateriaļu tehnoloģiju un dizainainstitūta profesoru grupas lektore Inga Beikule ir viena no retajiem mācību spēkiem Latvijā, kas lasa lekcijas par modes vēsturi. Paralēli tam pasniedzēja darbojas mākslas studijā un ar saviem ādas izstrādājumiem piedalās izstādēs.

Ventas Balss, 09/02/2012 lpp.: 6 Kaspars Heisters – Otrajā posmā viena uzvara
Rīgā notika Latvijas Augstskolu florbola līgas otrā posma sacensības, kurās par uzvarētājiem kļuva RTU spēlētāji.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Latgales Laiks, 10/02/2012 lpp.: 2 Artjoms Dubovikovs – Nīderlandes vēstniekam patīk vilcieni
Nīderlandes vēstnieks Jurians Kraks interesējās par sadarbību ar Rīgas Tehnisko universitāti.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Ogres Vēstis, 10/02/2012 lpp.: 1,3 Dzintra Dzene – Andrim Dambim rosina piešķirt Ogres Goda pilsoņa nosaukumu
Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un mašīnbūvniecības fakultātes absolvents Andrim Dambim rosina piešķirt Goda pilsoņa nosaukumu.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Iecavas Ziņas, 10/02/2012 lpp.: 2 Anta Kļaveniece – Uzņēmumi novērtē iecavnieču reklāmas idejas
RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotajā mārketinga ideju konkursā «Reklaminators» par labākajām atzīst Rīgas Tehniskās universitātes studentes Līgas Lasmanes un Iecavas vidusskolas skolnieces Elīnas Kļaveniecies veidotās reklāmas.

Latvijas Būvniecība, 10/02/2012 lpp.: 94 G. Boles prēmija S. Kalvai
Šogad Gunta Boles prēmija piešķirta BF Transportbūvju institūta maģistrantei Santai Kalvai un APF diplomandam Helmutam Kaugeram.

Diena, 10/02/2012 lpp.: 14 Ēnu dienā atver laboratorijas
Ēnu dienā skolēni varēs iepazīties ar 45 zinātnieku laboratorijām un zinātnes noslēpumiem.
Pilnu publikācijas tekstu lasiet šeit.

Sports, 13/02/2012 lpp.: 12 Dainis Caune – 1938 ceļojums no iestājeksāmena līdz diplomdarbam
Tā saucas «Galerijā Rīga» skatāmā 40 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes RTU 150.jubilejas gada absolventu izstāde.

13. februāris, 2012 plkst. 11:30