Prakse Viļņas Gedimina Tehniskās universitātes bibliotēkā

21. maijs, 2013

ES Mūžizglītības programmas LEONARDO DA VINCI apakšprogrammas  «Inovācijas  bibliotēkas krājuma organizācijā un pārvaldībā» ietvaros ar Eiropas Kopienas piešķirto finansējumu četras RTU Zinātniskās bibliotēkas darbinieces Brigita Ālere, Benita Medisone, Žanete Tupiņa un Silvija Sēne laikā no 2013. gada 15. aprīļa līdz 27. aprīlim praktizējās Viļņas Gedimina Tehniskās universitātes bibliotēkā.

Brauciena mērķis bija gūt pieredzi bibliotēku darbā pie mūsu lietuviešu kolēģiem, pilnveidot zināšanas un prasmes par bibliotēku krājuma organizāciju un e-resursiem,  iepazīt jaunākās tehnoloģijas un bibliotēku darba  specifiku un organizāciju, ieraudzīt kopīgo un atšķirīgo mūsu darbā. Vēl bija iespēja apmeklēt seno Viļņas Universitātes bibliotēku, Mikolas  Romeris Universitātes bibliotēku un Viļņas Universitātes Zinātnes komunikāciju un informācijas centru. Tā ka senatnes elpa mijās ar nākotnes iespējām. Daudz interesantu tikšanos un skaistu emociju piepildītas dienas, kuras bagātināja lietuviešu kolēģu viesmīlība un  Viļņas pilsētas vēsturiskais šarms!

Jaunajā pieredzē projekta dalībnieces dalījās ar saviem kolēģiem bibliotēkas sanāksmē. Tagad jāturpina vērtīgāko atziņu ieviešana darbā.

RTU Zinātniskā bibliotēka

21. maijs, 2013 plkst. 15:25