Pirmo RTU organizēto studentu kartinga kausu izcīnījusi LU komanda

7. maijs, 2010

Pirmo studentu kartinga kausu 5. maijā 10 augstskolu komandu konkurencē izcīnīja Latvijas Universitātes (LU) studentu komanda. Otrā vieta – Banku augstskolas komandai, trešā vieta – Rīgas Ekonomikas augstskolas komandai. Fotogrāfijas.

07.05.2010.

Par ātrākajiem studentiem sacensībās atzīti LU studente Gita Gulbe un Rīgas Stradiņa universitātes students Artis Baumanis. Abi studenti tika izvizināti ar HGK Motorsport komandas braucēja Kristapa Bluša drifta auto.

Kā pastāstīja sacensību organizatori, kartinga kausa izcīņas sacensību starts tika dots  līdzīgi kā Le Mans sacensībās, proti, sportistiem bija jāskrien uz saviem kartingiem, un citi komandas biedri varēja tos iestumt. Turklāt sacensības notika neierastos apstākļos – slapjā trasē, jo sacensību norises laikā spēcīgi lija.

«Kopumā studenti ar sacensībām ir ļoti apmierināti un šādās kartinga sacensībās ir gatavi startēt vēl. Esam mazliet pārsteigti par negaidīti lielo studentu atsaucību – sacensībās piedalījās studenti no visas Latvijas,» stāsta sacensību organizators Rolands Blumbeks.

Pirmo studentu kartinga kausu organizēja Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultāte. Sacensību atbalstītāji: ROCKSTAR energy drink, RTU Studentu parlaments, Latvijas autoinženieru asociācija, MEHI, sporta komplekss «333» un Ātruma Cilts kartingu halle.

Finālbrauciena rezultāti:
1. Latvijas Universitāte
2. Banku augstskola
3. Rīgas Ekonomikas augstskola
4. Baltijas Starptautiskā akadēmija
5. Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola
6. Rīgas Stradiņa universitāte
7. Rīgas Tehniskā universitāte
8. Ventspils Augstskola
9. Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
10. SIA «Biznesa augstskola Turība»

Vairāk informācijas www.mehi.lv.