Pirmo reizi notiks Latgales Studentu nedēļa

13. septembris, 2010

No 13. līdz 18. septembrim Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī un Dagdā pirmo reizi notiks «Latgales Studentu nedēļa», kuras laikā norisināsies jauns studentu festivāls, akustisks koncerts, orientēšanās sacensības, večerinka, filmu vakars u. c.

13.09.2010.

Studentu nedēļa notiek ar mērķi jaunos un jau pieredzējušus studentus, galvenokārt, no Latgales reģiona, iepazīstināt ar latgaliskāmaktivitātēm un iespējām lielajās pilsētās. «Latgales Studentu nedēļu» rīko biedrība «Latgolys Studentu centrs». Latgales Studentu nedēļas ietvaros notiks gan nebijuši muzikāli pasākumi (akustisks koncerts rudens noskaņās, jauns studentu festivāls), gan īsti studentiski pasākumi (orientēšanās, večerinka, filmu vakars), gan jaunu tradīciju dibināšana. Latgales Studentu nedēļas pasākumi notiek Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī un Dagdā.

Paredzētie pasākumi Rīgā:

13. septembrī plkst. 16–20 Atvērto durvju pēcpusdiena LgSC (Latgolys Studentu centrs) birojā Rīgā;

14. septembrī plkst. 18 jau trešo gadu pēc kārtas – latgaliska orientēšanās «Vokora styga»;

15. septembrī plkst. 18 sadarbībā ar LU Studentu padomi – muzikāli akustiski latgalisks koncerts «Rudiņs skanis» LatvijasUniversitātes Mazajā Aulā. Piedalās Latgales jauniešu koris «Sono juvenis», vokāli instrumentālā grupa «Rudens Stīgas» un dziesminieks Kārlis Strūbergs.

16. septembrī plkst. 22 pirmo reizi muzikāls piedzīvojums – studentu festivāls «Studiņs 2010» klubā «NABAKLAB». Piedalās grupas: «Dabasu Durovys», «ak69», «Sovvaļnīks», «New Buzz», «Crust» un «Green Novice». Deju zālē DJ AG&Raitis.

Vairāk informācijas par Latgales Studentu nedēļu un tās laikā notiekošajiem pasākumiem var atrast Latgolys Studentu centra mājaslapā.

13. septembris, 2010 plkst. 15:01