Pirmajās divās dokumentu pieņemšanas dienās RTU saņemti 4490 pieteikumi

14. jūlijs, 2011

Pirmajās divās dokumentu pieņemšanas dienās Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) savus elektroniskos pieteikumus apstiprinājuši 4490 studētgribētāju. Klātienē apstiprināt elektronisko pieteikšanos var līdz 19. jūlijam.

Statistika šobrīd liecina, ka, izvēloties inženierzinātņu studijas, tradicionāli populārākās reflektantu vidū ir Transporta un mašīnzinību fakultāte un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte. Transporta un mašīnzinību fakultātē – 787 pieteikumi, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātē – 715 pieteikumi, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē – 367 pieteikumi, Būvniecībasfakultātē – 358 pieteikumi, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē – 326 pieteikumi, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē – 344 pieteikumi, studēt inženierekonomiku pieteikušies 1213, savukārt arhitektūru – 59 jaunieši.

RTU filiāļu vidū līdere ir Daugavpils filiāle – 137 pieteikumi. Gandrīz tikpat – 128 – pieteikumi iesniegti studijām Liepājas filiālē, Ventspils filiālē – 40 pieteikumu.

Jau ziņots, ka RTU ir vislielākais valsts budžeta finansēto studiju vietu skaits – 2011./2012. akadēmiskajā gadā pirmajā kursā pilna laika pamatstudiju programmās valsts finansētās studiju vietās uzņems 1943 studentus.

SSAD

14. jūlijs, 2011 plkst. 9:15