Pirmais inovāciju forums Latvijā

17. augusts, 2009

Lai vairāk izzinātu, iepazītu un apspriestu inovāciju radīšanas un ieviešanas procesus, pamatojoties uz praktiskiem piemēriem, 19. augustā Kaļķu ielā 1 notika pirmais Inovāciju forums.

17.09.2009.
 Skatīt galeriju

inovaciju_forums.jpg
Tā mērķis – skaidrot inovāciju jēdzienu un nozīmi un demonstrētinovāciju praktiskos aspektus. Forums tika organizēts, lai veicinātupieredzes nodošanu, viedokļu apmaiņu un rosinātu interesi būtinovatīviem savā darbā vai biznesā.
Vairāku inovāciju prezentācijas iepazīstināja ne tikai ar izstrādātajām inovācijām, betsniedza arī plašāku ieskatu to radīšanas procesos, metodikā un pieredzē– sākot no idejas rašanās brīža līdz patentēšanai un darbībassākšanai.
Ar pasākuma programmu varat iepazīties www.inovacijuforums.rtu.lv. Pēcforuma šeit tiks ievietoti visi forumā demonstrētie klipi.
Pasākumu organizēja Norvēģijas-Latvijas profesionālā biznesa vadībasmaģistra (MBA) studiju programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība», kastapusi partnerībā starp Norvēģijas valdību, Buskerudas Universitāteskoledžu (Norvēģija) un Rīgas Tehnisko universitāti. Tā ir vienīgāstudiju programma Baltijā ar specializāciju jaunu preču vai pakalpojumuizstrādē un ieviešanā. Programmas studenti un absolventi ir dažādusfēru Latvijas uzņēmumu un valsts institūciju vadītāji.

17. augusts, 2009 plkst. 10:46