Piparkūku pilsētiņas mērs pateicas RTU studentiem par pilsētas būvēšanu

23. decembris, 2010

Piparkūku pilsētiņas mērs tirdzniecības centra «Galleria Riga» Ziemassvētku izdevumā, sūtot vissaldākos un smaržīgākos sveicienus, pateicas Rīgas Tehniskās universitātes studentiem par to, ka viņi palīdzējuši uzcelt piparkūku Rīgu, kas līdz 15. janvārim aplūkojama tirdzniecības centrā.

23.12.2010.

«Izsaku vissaldāko un smaržīgāko pateicību visiem, kuri man palīdzēja uzcelt šo kraukšķīgo pilsētiņu pašā Rīgas sirdī,» «Galleria Riga» Ziemassvētku izdevumā raksta Piparkūku pilsētiņas mērs.

Jau ziņots, ka RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes studenti palīdzējuši plānot, projektēt un veidot piparkūku Rīgu – miniatūru, no piparkūkām veidotu Rīgas maketu, kas ir aplūkojams tirdzniecības centra «Galleria Riga» 7. stāvā, Rīgā, Dzirnavu ielā 67. Foto I, Foto II.

piparkukas3.jpgMiniatūrās Rīgas piparkūku pilsētas veidošanā visaktīvāk iesaistījušies trīs Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF) pirmā un otrā kursa studenti – Oskars Kotello, Jānis Melders un Oskars Pundurs. Puiši piparkūku Rīgas maketā izveidojuši arī improvizētu RTU APF Studentu pašpārvaldes mājiņu, pastāstīja APF Studentu pašpārvaldes vadītāja LienaAmoliņa.

Piparkūku pilsētā šobrīd pārsvarā ir «uzbūvētas» Rīgas centra celtnes, ko darinājuši gan bērni, gan pieaugušie, gan arī skolas un kompānijas. Šajā pilsētā iespējams apskatīt no piparkūkām veidoto Pareizticīgo katedrāli, Sv. Pētera baznīcu, Sv. Jāņa baznīcu, Vanšu tiltu, Ziemassvētku vilcieniņu, Iļģuciema maiznīcas ēku, Trīs brāļus, Latvijas Nacionālo teātri un Dailes teātri, Arēnu Rīga, viesnīcu Radisson Blu Hotel Latvia un Domina Inn Riga, vairākus mazus piparkūku veikaliņus, Swedbank galveno ēku u. c., turklāt piparkūku Rīgai ir arī sava airBaltic piparkūku lidmašīna.

«Galleria Riga» ikvienu Latvijas iedzīvotāju aicina papildināt piparkūku pilsētiņu līdz pat 15. janvārim, izgatavojot jebkuru Rīgas celtni, piemēram, savu māju, skolu, universitāti vai iemīļotu kafejnīcu,vai arī kādu no visiem labi zināmiem tūrisma objektiem. Izgatavotos piparkūku namiņus aicina nogādāt t/c «Galleria Riga», iepriekš piesakot savu vizīti pa e-pastu: vai tālr. 67307000.

RTU Informācijas centrs

23. decembris, 2010 plkst. 11:34