Pieteikšanās Armīna Rūša piemiņas stipendijai

22. augusts, 2011

No 29. augusta līdz 29. septembrim iespējams pieteikties Armīna Rūša piemiņas stipendijai 2011./2012. akadēmiskajam gadam. Stipendijas fonda kopējais apjoms ir 34 000 dolāri, vienam studentam paredzot stipendiju līdz 4 000 dolāriem akadēmiskajā gadā.

Pieteikties stipendijai iespējams elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā.

Uz stipendiju var pretendēt Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Ekonomikas augstskolas un Rīgas Juridiskās augstskolas bakalaura (sākot no pamatstudiju 2.kursa) un maģistra programmas studenti, ja viņi ir aktīvi studentu un studenšu korporāciju biedri.

Armīna Rūša piemiņas stipendijas tiek piešķirtas jau sesto gadu, līdz šim izmaksātas 57 stipendijas, ko saņēmuši studenti no dažādām Latvijas augstskolām.

22. augusts, 2011 plkst. 14:22