Piesakies BEST nedēļai Eiropā!

5. oktobris, 2011

Piesakoties līdz 16. oktobrim, RTU studentiem ir iespēja piedalīties BEST kursos. Tulkojumā tas nozīmē – unikālu iespēju pavadīt BEST nedēļu kādā no Eiropas valstīm. Piesakies!

BEST kursi sniedz unikālu iespēju izdzīvot jaunus piedzīvojumus, mācīties, uzzināt un izzināt un redzēt, kā norisinās studijas citviet Eiropā. BEST jeb Board of European Students of Technology ik gadu organizē akadēmiskos kursus, kuros ikvienam RTU studentam ir iespēja papildināt savas teorētiskās un praktiskās zināšanas visdažādākajās viņu interesējošās tēmās. BEST darbojas 30 valstīs, 92 universitātēs un vieno vairāk kā 3000 biedrus – tādus pašus studentus, kā Tu.

Sīkāku informāciju par kursiem, to tēmām un datumiem meklē BEST-Riga mājaslapā vai arī raksti u.lv.

RTU Informācijas centrs

5. oktobris, 2011 plkst. 12:47