Piedāvā studentiem mācīties JAVA akadēmijā

18. oktobris, 2011

«Exigen Services Latvia» izsludina pieteikšanos rudens JAVA akadēmijai, kas dod iespēju IT jomas studentiem bez maksas apgūt praktiski noderīgas zināšanas pie nozares profesionāļiem un likt pamatus veiksmīgai karjerai.

Mācību sākums paredzēts 2011. gada 7. novembrī un tās ilgs divus mēnešus. Mācības ir bezmaksas, un tās notiks 3 reizes nedēļā - darba dienu vakaros.

Prasības «Exigen Services Latvia» JAVA akadēmijas pretendentiem:

• IT vai ar IT saistītā jomā studējošs un nestrādājošs students;
  • Pamatzināšanas par SQL, populārākajām programmēšanas un skriptēšanas valodām;
  • Vispārējas pamatzināšanas par programmatūras izstrādes dzīves ciklu;
  • Labas angļu valodas zināšanas.

Lai mācītos JAVA akadēmijā, studentiem būs jāveic pārbaudījums – jāatrisina viens uzdevums noteiktā laika periodā. Informatīvā tikšanās par JAVA akadēmiju un pārbaudījuma kārtošana  notiks 28. oktobrī plkst. 15 «Exigen Services Latvia» biroja telpās, Eizenšteina ielā 29a. Pieteikšanās pārbaudījumam, rakstot uz e-pastu m, līdz 27. oktobrim.

«Exigen Services Latvia» JAVA akadēmijas noslēgumā paredzēts eksāmens, un labākajiem, kuri būs sekmīgi nokārtojuši gala pārbaudījumu, būs iespēja pretendēt uz darba piedāvājumu «Exigen Services Latvia» un strādāt kopā ar vairāk nekā 300 Latvijas labākajiem IT profesionāļiem. Darbs mūsu uzņēmumā ir lieliska iespēja ne tikai pārņemt Latvijas vadošo IT speciālistu zināšanas un pieredzi, bet arī nākotnē kļūt par vienu no viņiem!

Informācijas tehnoloģiju pamatus jaunieši aktīvi apgūst augstskolās, taču, kā līdzšinējās apmācībās atzinuši paši studenti, ne mazāk būtiska nozīme ir arī praktiskajai pieredzei, jo studentiem nepieciešams integrēties darba tirgū. JAVA akadēmijas studenti līdz šim ļoti pozitīvi novērtējuši praktisko pieredzi un iespēju gūt ieskatu reālās dzīves situācijās. Publikācija par RTU studentu, kurš, pabeidzot JAVA akadēmiju, ieguva darbu - RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» rudens numurā.

RTU Informācijas centrs un «Exigen Services Latvia»

18. oktobris, 2011 plkst. 18:00