Pēc veiksmīgas prakses ārzemēs RTU absolventi kļuvuši par AIESEC reklāmas sejām

1. decembris, 2010

RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) absolventi guvuši veiksmīgu praksi ārvalstu kompānijās un nu ir kļuvuši par pasaulē lielākās studentu un jauniešu organizācijas AIESEC reklāmas sejām.

01.12.2010.

Kā vēsta AIESEC reklāmas plakāti, RTU maģistra programmas «Datorsistēmas» absolvents Jēkabs Kārkliņš strādā Nīderlandes kompānijā, kas ievieš tehnoloģiskās inovācijas veselības aprūpes sektorā, Jēkabs ir atbildīgs par audio/video komunikāciju aplikāciju izstrādi.

Savukārt RTU bakalaura programmas «Telekomunikācijas» absolvents Aivars Mihmalis bijis 10 mēnešus ilgā praksē Nīderlandes kompānijā «ST-Ericsson» un atzīst, ka tas būs lielisks pamats viņa turpmākajai karjerai.

Organizācija AIESEC līdz 12. decembrim aicina interesentus pieteikties prakses vietām ziemas periodam Rumānijā, Maķedonijā, Marokā un citās AIESEC dalībvalstīs. Otrdien, 30. novembrī, Rīgas Biznesa skolā (Skolas iela 11) plkst. 18.30 notiks informatīvs pasākums «Exchange Night».

Par AIESEC organizāciju un tās sniegtajām iespējām vairāk informācijas var atrast organizācijas interneta vietnēs www.aiesec.lv/exchange un www.myexchange.lv.

RTU Informācijas centrs

1. decembris, 2010 plkst. 11:43