Paziņos stipendiju konkursa «Open Mind» uzvarētājus

2. jūnijs, 2011

Pēc nedēļas, 9. jūnijā, apbalvošanas ceremonijā tiks nosaukti stipendiju konkursa «Open Mind» uzvarētāji, kas saņems stipendiju Ls 500 vērtībā.

Ceremonijas laikā tiks atklāts, kādas pētnieciskās tēmas nodarbinājušas studentu prātus un kādi jauni atklājumi ir veikti. Pasākumā piedalīsies konkursa dalībnieki – studenti, kā arī «Swedbank» valdes loceklis Latvijā un Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs ĢirtsBērziņš, Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonda valdes priekšsēdētājs Ivars Knēts, 15 Latvijas augstskolu pārstāvji, kā arī konkursa darbu konsultanti.

Jāatgādina, ka konkurss tiek rīkots ar mērķi rosināt studentu interesi par sabiedrībā aktuālu ekonomisko un sociālo jautājumu praktisku izpēti, kā arī veicināt profesionālās izglītības attīstību.

Ceremonija notiks plkst. 11 «Swedbank» centrālajā ēkā Rīgā, Balasta dambī 1a, 25. stāva hallē.

RTU Informācijas centrs

2. jūnijs, 2011 plkst. 13:43