Paziņos RTU Zelta fonda absolventu vārdus

14. jūlijs, 2010

Ceturtdien, 15. jūlijā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) paziņos to 68 RTU absolventu vārdus, kas, apliecinot izcilību, ir iekļauti pirmajā RTU Zelta fonda izlasē.

14.07.2010.

Zelta fonda izlases absolventu paziņošana – 15. jūlijā plkst. 18 RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 201. telpā. Pasākuma laikā uzrunu teiks unabsolventus sveiks RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis un citas universitātes amatpersonas.

Jau ziņots, ka, sākot ar šīs vasaras izlaidumiem, RTU veido absolventu Zelta fondu – absolventu izlasi, kurā ik semestri iekļaus izcilākos RTU absolventus. Pirmajai RTU Zelta fonda izlasei tika izvirzīti 147 absolventi, no kuriem konkursa kārtībā ir atlasīti 68 labākie.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi.

Izvērtējot absolventus, tiek ņemta vērā ne tikai studenta vidējā svērtā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumizinātnē, sportā un cita veida aktivitātes. Katra semestra absolventu izlasē tiks iekļauti ne vairāk par 100 absolventiem, no kuriem vismaz 30% ir maģistri.

Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza attiecīgās studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru.

Paredzēts, ka izveidotā absolventu zelta izlase ik semestri tiks publicēta RTU interneta mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā. Izdevumu, kurā iekļauts potenciāli spējīgāko jauno darbinieku zelta saraksts, saņems RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi.

RTU Karjeras centra projektu vadītājs Ansis Šķibusts atzīst: «Izvēlotiespieņemt darbā kādu no RTU Zelta fonda absolventiem, ikviens uzņēmējs var būt pārliecināts, ka izvēlas labākos savas nozares jaunos speciālistus un ka šis var kļūt par vienu no lielākajiem ieguldījumiem viņa uzņēmuma attīstībā.»

Projektu atbalsta SIA «Dienas Mediji» un SIA «Aga».

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi