Pasniegtas LZA, «ITERA Latvija» un RTU Attīstības fonda gada balvas

17. janvāris, 2011

27. janvārī Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) pulcējās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) pārstāvji, lai sveiktu savus kolēģus, kuriem tiks pasniegtas LZA, SIA «ITERA Latvija» un RTU Attīstības fonda gada balvas un stipendijas. Pēc balvas nolikuma tiem jābūt ar vides, zemes un ģeogrāfijas zinātnēm saistītiem zinātniekiem vai praktiķiem.

28.01.2011.

Šogad LZA, SIA «ITERA Latvija» un RTU Attīstības fonda gada balvu un stipendiju saņēma LZA akadēmiķis, RTU profesors Uldis Sedmalis (attēlā) – par  darbu kopu «Latvijas minerālās izejvielas un to izmantošana Latvijas tautsaimniecībā» – un LLU docente Daiga Zigmunde – par darbu «Latvijas urbānās un lauku ainavas estētiskā un ekoloģiskā mijiedarbība».

17. janvāris, 2011 plkst. 15:26