Pasākumā «SIG Bootcamp» studenti saņems inovāciju «pūriņu»

9. novembris, 2023
.
.
.

16. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra telpā «the Moon» tiksies vērienīgās programmas «RTU Studentu inovāciju granti» dalībnieki, lai trenētu savu inovētspēju, demonstrēsiet savus sasniegumus nozaru pārstāvjiem un radīsiet jaunas iespējas kopā ar Erasmus+ jaunajiem uzņēmējiem.

Reģistrēšanās dalībai «SIG Bootcamp».

Tas būs īpašs pasākums programmas «RTU Studentu inovāciju grantu» dalībniekiem visas dienas garumā, kurā viņi varēs piedalīties gan Ideju fitnesā, gan «Speed dating» ar dažādu uzņēmumu pārstāvjiem. «Speed dating» piedalīsies AS «SEB Bank» inovāciju vadītājs Baltijas valstīs Kārlis Karols, «Printify» pārstāvji Andrejs Logins un Evija Stallite, «Humico» līdzdibinātāja Kristīne Irtiševa, «Bruntor» līdzdibinātāja Elvija Vanaga, «Aufilum» valdes priekšsēdētājs Armands Kupčs, «Bucher Municipal» ražošanas inženieru nodaļas vadītājs Valdis Brutāns, «MM Studijas» valdes priekšsēdētājs Māris Millers un vairāki citi. 

Studentiem būs iespēja savas biznesa idejas un produktus arī prezentēt potenciālajiem investoriem aktivitātē «Shark Tank», saņemot industrijas atgriezenisko reakciju un, iespējams, arī kontaktus tālākai sadarbībai. «Shark Tank» investoru panelī būs vairāku investīciju fondu pārstāvji, tostarp Matīss Neimanis no «Buildit Latvia», Peter Marculans no «Accelerace», Madara Kņūtiņa no «BadIdeas» un citi, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas jaunuzņēmumu asociācijas pārstāvji. 

«SIG Bootcamp» dalībnieki varēs arī radīt jaunas starptautiskas sadarbības iespējas kopā ar Erasmus+ jaunajiem uzņēmējiem. 

«Topošajiem un jaunajiem inovatoriem šajā pasākumā dosim līdzi pūriņa naudu – investoru interesi, starptautisku mentoringu, industrijas padomu, kas palīdzēs turpināt attīstīt savu biznesa ideju vai produktu,» sakara RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas vadītāja Elīna Miķelsone. 

Dizaina fabrika īsteno projektu «RTU Studentu inovāciju granti» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/21/A/005). Visa līmeņa studentiem tiek piedāvāts iesaistīties dažādās aktivitātēs un pilnveidot uzņēmējspējas, sadarboties ar industriju, attīstīt agrīnas zinātniski ietilpīgas biznesa idejas, saņemt stipendiju un atbalsta grantu. 

Pasākumā «SIG Bootcamp» studenti saņems inovāciju «pūriņu»
 

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

9. novembris, 2023 plkst. 12:54

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi