Par RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas direktori kļūst Inguna Granta

4. janvāris
.
.
.
RTU Olaines Tehnoloģiju koledžas direktore Inguna Granta ir apņēmības pilna meklēt jaunas iespējas, kā jauniešus piesaistīt ķīmijas mācībām, jo koledža ir vienīgā mācību iestāde Latvijā, kur ķīmiju profesionāli var apgūt jau vidusskolā. 

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Olaines Tehnoloģiju koledžas (OTK) direktora amatā 2. janvārī darbu ir sākusi Inguna Granta. Viņa ir apņēmības pilna sākt nākamo posmu koledžas attīstībā un meklēt jaunas iespējas, lai jauniešus piesaistītu ķīmijas mācībām un studijām, jo OTK ir vienīgā mācību iestāde Latvijā, kur ķīmiju profesionāli var apgūt jau vidusskolā. 

Studentu un skolēnu piesaiste, mācību programmu pilnveide un sasaiste ar attiecīgajām RTU studiju programmām ir viena no galvenajām jaunās direktores darba prioritātēm. «Studijas RTU būtu mūsu absolventu mācību loģisks turpinājums,» uzskata I. Granta, tāpēc, viņasprāt, sadarbību ar RTU vajadzētu attīstīt tā, lai OTK absolventi būtu ieinteresēti un varētu par savu studiju vietu izvēlēties RTU. 

Direktore arī ir apņēmusies veidot daudz ciešāku sadarbību ar industriju, sākot ar vietējiem novada uzņēmumiem, kur studenti varētu praktizēties. Tāpat viņa plāno industriju iesaistīt arī mācību procesā. 

Pirms darba OTK I. Granta ilgu laiku ir strādājusi RTU Inženierzinātņu vidusskolā (IZV) par matemātikas skolotāju un bijusi arī IZV direktore. 

OTK ir dibināta 1964. gadā. Kopš 2019. gada koledža ir RTU aģentūra, piedāvājot mūsdienīgu un konkurētspējīgu profesionālo augstāko un profesionālo vidējo izglītību ķīmijas, farmācijas, biotehnoloģijas, inženiermehānikas, pārtikas un vides nozarē. Pirms dažiem gadiem RTU OTK, īstenojot divus Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētus projektus, veica nozīmīgu koledžas telpu pārbūvi, pilnveidojot mācību vidi un piedāvājot studentiem plašākas iespējas iegūt darba tirgum vitāli nepieciešamās prasmes un iemaņas mūsdienīgi aprīkotās laboratorijās un mācību telpās. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. janvāris plkst. 16:05

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi