Pagarināta pieteikšanās stipendiju konkursam «Topošais profesionālis»

19. augusts, 2013

Visiem topošajiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm, ir iespēja līdz 10. septembrim pieteikties stipendijām konkursā «Topošais profesionālis» un saņemt ikmēneša stipendiju Ls 100 vērtībā visa 2013./2014. studiju gada laikā.

Ņemot vērā lielo interesi un atsaucību no topošajiem studentiem, RTU Attīstības fonds kopā ar konkursa atbalstītājiem – Pētera Avena labdarības fondu «Paaudze», «Olainfarm» un «RBSSKALS» – vienojās par pieteikšanās termiņa pagarināšanu līdz 10. septembrim, atvieglojot dokumentu sagatavošanas, iesniegšanas un izskatīšanas procesu.

Divās kārtās tiks izvēlēti 16 skolēni, kuri ikmēneša stipendijas saņems visa pirmā studiju gada garumā. Stipendiju konkursa pirmajā kārtā kandidātiem jāiesniedz pieteikuma anketa, CV, izziņa, kas apliecina ģimenes materiālo statusu, sekmes apliecinošus dokumentus un motivācijas vēstuli. Otrajā kārtā konkursa finālisti tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Pagājušā gada stipendiāts Aleksandrs Seredjuks aicina topošos studentus izmantot iespēju un pieteikties stipendijām: «Sākumā es vēlētos teikt paldies par man piešķirto stipendiju! Stipendija ir palīgs jebkuram studentam, īpaši tādam, kurš nāk no maznodrošinātas ģimenes. Personīgi man šī stipendija nozīmē iespēju mācīties augstskolā, jo bez tās šāda iespēja nebūtu reāla. Saņemot stipendiju, students ir motivēts mācīties un ir iespēja iegūt labus rezultātus, tādā veidā veiksmīgāk konkurēt darba tirgū pēc skolas absolvēšanas.»

Informācija par dalību konkursā un konkursa kārtība pieejama:

Par RTU Attīstības fondu
RTU Attīstības fonds veic sabiedriskā labuma darbību, piesaistot ziedojumus un dāvinājumus, lai augstākās tehniskās izglītības iestādes, vispirms RTU, veidotu par moderniem izglītības, zinātnes un kultūras centriem Latvijā. Plašāk: www.fonds.rtu.lv

Par Pētera Avena labdarības fonda «Paaudze»
Pētera Avena Labdarības fonds «Paaudze» tika dibināts 2008. gada maijā. Fonda galvenie mērķi ir labdarības palīdzības sniegšana un mecenātisms tai skaitā stipendijas un granti zinātnes jomā.
Plašāk: http://www.generation.lv

Par AS «Olainfarm»
AS «Olainfarm» ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar gandrīz 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitiskoproduktu ražošanā. Līdzās veiksmīgai uzņēmējdarbībai, uzņēmums sniedz ieguldījumu jauno un perspektīvo speciālistu attīstībā.
Plašāk: www.olainfarm.lv

Par AS «RBSSKALS»
Vairāk kā 10 darbības gadu laikā uzņēmums kļuvis par vienu no nozares līderiem. RBSSKALS misija ir būt par uzticamu biznesa realizētāju, godprātīgu biznesa partneri, atbildīgu darba devēju un sabiedrības interešu uzturētāju.
Plašāk: www.rbsskals.lv

19. augusts, 2013 plkst. 12:19