Notiks seminārs par fasāžu renovāciju

11. janvāris, 2011

19. janvārī plkst. 18 saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās notiks informatīvs seminārs «Fasāžu renovācijas tehniskie risinājumi». Semināra mērķis ir informēt par ventilējamajām un apmestajām fasādēm, izmantojot sertificētas sistēmas, kvalitātes kritērijiem un sniegt biežāk pieļauto kļūdu izvērtējumu.

11.01.2011.

Pasākumā piedalīsies Ainārs Dudars (Būvmateriālu ražotāju asociācija,SIA «Sakret»), Jānis Naglis (Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociācija, SIA «Paroc»).

Kā jau iepriekš ziņots, no 2010. gada 27. novembra ir stājušās spēkā izmaiņas Latvijas būvnormatīvs LBN 002-01 «Ēku norobežojošo konstrukcijusiltumtehnika» un turpmāk projektos, kurus līdzfinansē Eiropas Savienība, valsts vai pašvaldība, ārējo sienu apmesto fasāžu projektu risinājumi jāizstrādā atbilstoši Eiropas tehniskajiem apstiprinājumiem, kas izdoti, pamatojoties uz Eiropas tehnisko apstiprinājumu vadlīnijām ārējām daudzslāņu siltumizolācijas sistēmām ETAG 004.

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte sistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk». Šis būs piektais seminārs tematiskā semināru ciklā «Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Apsaimniekošana un renovācija». Pasākumu mērķis ir izglītot māju pārvaldniekus, būvkomersantus un citas ieinteresētās personas par mājokļu renovācijas niansēm un iespējām piesaistīt ERAF līdzfinansējumu.

Plānots, ka semināri notiks visu mācību gadu katra mēneša trešajā trešdienā. Katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai – sākot no jaunumiem apsaimniekošanas nozarē beidzot ar aktualitātēm mājokļu renovācijā.

Semināra «Fasāžu renovācijas tehniskie risinājumi» programma Semināra «Fasāžu renovācijas tehniskie risinājumi» programma 297.05 Kb

11. janvāris, 2011 plkst. 11:56