Notiks RTU Senāta svinīgā sēde

4. novembris, 2010

Par godu Latvijas valsts dibināšanas 92. gadadienai trešdien, 17. novembrī, plkst. 14 RTU Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1, notiks RTU Senāta svinīgā sēde, kuras laikā notiks svinīgas uzrunas un tiks pasniegta virkne nozīmīgu apbalvojumu.

04.11.2010.

RTU Senāta svinīgās sēdes dalībniekus ar svinīgu uzrunu sveiks RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts.

Pēc rektora uzrunas ar stāstījumu par demogrāfiskajām izmaiņām Latvijā kopš 20. gadsimta sākuma uzstāsies Latvijas Universitates Ekonomikas un vadības fakultātes Demogrāfijas centra vadītājs akadēmiķisPēteris Zvidriņš.

Senāta svinīgās sēdes laikā norisināsies arī Studentu parlamenta rīkotā projekta «Gada mācībspēks» noslēgums, kad studenti apbalvos labākos katras fakultātes mācībspēkus. Kā ziņots, jau oktobrī RTU portālā ORTUS vecāko kursu studenti aizpildīja anketas, kurā izteica viedokli par, viņuprāt, labākajiem aizvadītā studiju gada mācībspēkiem. Kopumā no katras fakultātes studentu balvai ir izvirzīti trīs labākie mācībspēki. Visvairāk studentu balsu ieguvušais pasniedzējs iegūs attiecīgās fakultātes «Gada mācībspēka» titulu. Pārējiem diviem labākajiem fakultātes pasniedzējiem tiks piešķirtas studentu pašpārvaldes noteiktas goda nominācijas.

RTU Senāta svinīgās sēdes noslēgumā notiks zinātņu doktora diplomu, RTU Atzinības rakstu un RTU Pateicības rakstu pasniegšana.

Pēc RTU Senāta svinīgās sēdes plkst. 16 RTU Lielajā aulā notiks svētkukoncerts. Ieejas karti (cena Ls 5) var iegādāties RTU Studentu klubā, Kaļķu ielā 1, 216. kabinetā, tālr. 67089477.

Koncerta uzstāsies ansamblis «Mixed Project» (Rihards Zaļupe – marimba, Raimonds Petrauskis – klavieres, Oskars Petrauskis – saksofons, Zane Dombrovska – vokāls).

RTU Informācijas centrs

4. novembris, 2010 plkst. 12:07