Notiks RTU Fukšu balle

29. septembris, 2011

14. oktobrī no plkst. 22 līdz rītausmai BT1 izstāžu hallē, Ķīpsalas ielā 8, notiks šā gada pirmais īstais studentu pasākums – Fukšu balle. Uzstāsies «Dzelzs Vilks», «Transleiteri», DJ Toms Grēviņš un citi mākslinieki.

14. oktobrī, kad RTU svin savu dzimšanas dienu, tradicionāli notiek pirmā kursa studentu iesvētīšana – tiek pārbaudīta jauno studentu izturība un atraktivitāte, lai pierādītu savas spējas, mācoties labākajā universitātē Latvijā. Vakarā, kā ierasts, tiek rīkota foršākais rudens pasākums – Fukšu balle. Būs dažādi konkursi, pārsteigumi no atbalstītājiem, foto stendi, laba mūzika un citas aktivitātes.

«Transleiteri» – muzikāls projekts, kas parāda pasaulē atzītu dziesmu vārdu patiesā nozīme. «Mēs ņemam visiem labi zināmus un pašu cilvēku iebalsotus hītus, pārtulkojam un iedziedam tieši tāpat kā oriģinālajā versijā.» Skarbi, atraktīvi, jautri, neaizmirstoši!

«Dzelzs Vilks» – kultūrvēsturisks piemineklis Latvijas kultūrvidē. Tā ir latviešu rokgrupa, kuras dziesmas zina visi jaunieši.

DJ Toms Grēviņš – «Radio 101» dīdžejs, kas visās vietās «iegriež» ballīti un spēj nokausēt ikvienu dejotāju.

Biļetes iespējams iegādāties RTU Studentu parlamenta birojā, Āzenes ielā  22.

RTU Studentu parlaments lielu paldies saka savam lielākajiem atbalstītājam: «Swedbank» jauniešu programmai «Open» un enerģijas nodrošinātājam «Red Bull»!

RTU Studentu parlaments

29. septembris, 2011 plkst. 16:45