Notiks RTU Doktorantūras skolas seminārs «Laika plānošana»

3. februāris, 2011

Otrdien,  8. februārī, plkst. 17.30 RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā, norisināsies ceturtais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Promocijas darba sagatavošana»  seminārs «Laika plānošana». Semināru vadīs Swedbank pārstāvis  Arvils Stikuts.

Paredzamais semināra ilgums 1,5h.

«90 semināra minūtēs neviens neiemācīsies kļūt par «laika pavēlnieku», taču ikvienam būs iespēja saprast, kā labāk sasniegt nospraustos mērķus, neskrienot līdz enerģijas izsīkumam un neiegūstot vēlamo rezultātu, kādā veidā atrast laiku ne tikai darbam, bet arī pašamsev un ģimenei un kā izvairīties no sajūtas, ka esam spiesti atkāpties no iepriekš izveidotiem plāniem un grafikiem,» atzīst semināra lektors A. Stikuts.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesents. Tie dalībnieki, kas līdz šim nav apmeklējuši nevienu cikla «Promocijas darba sagatavošana» semināru, savu dalību aicināti pieteikt, sūtot e-pastu: .

Pārējiem semināra dalībniekiem iepriekšējā pieteikšanās nav nepieciešama.

Semināru ciklā «Promocijas darba sagatavošana» plānoti vēl divi semināri – «Hipotēzes izvirzīšana un aizstāvēšana, aizstāvēšanai izvirzāmās tēzes, pētījuma priekšmets un pētījuma objekts» un «Autortiesības un zinātniskā ētika», kas norisināsies attiecīgi 22. februārī un 8. martā, informē RTU Doktorantūras skolas projekta vadītājaZane Skreija.

RTU Informācijas centrssafety-last-harold.jpg

3. februāris, 2011 plkst. 19:09