Notiks pētnieces Bernadetta Kwintiana Ane vieslekcija

31. maijs, 2016

IEEE Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti aicina uz Štutgartes universitātes vadošās pētnieces Bernadetta Kwintiana Ane lekciju «Embedded Systems as Foundations of Cyber-Physical Systems», kas notiks 2016. gada 7. jūnijā no plkst. 13 līdz 15, Kaļķu ielā 1, 201. telpā.

Roboti, gudrās ēkas, implantējamas medicīniskās ierīces, pašbraucošās automašīnas un lidaparāti ir daži kiber-fizikālo sistēmu piemēri mūsdienu pasaulē. Šādu viedo tehnoloģiju sistēmu veidošana balstīta  padziļinātās zināšanās par sistēmas komponentēm, izprotot veidus, kā šīs komponentes savstarpēji mijiedarbojas.

Bernadetta Kwintiana Ane is Štutgartes universitātes vadošā pētniece. Viņas zinātniskā darbība saistās ar datorizētu produktu, vizualizēšanas, automatizēšanas, virtuālās realitātes, kiber-fizikālo u.c. sistēmu izstrādi.

Lekcija notik IEEE programmas «Distinguished Visitors Program» ietvaros.

Raksta pielikumi

31. maijs, 2016 plkst. 15:13