Notiks Pasaules latviešu zinātnieku kongresam veltīta preses konference

23. septembris, 2011

Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte un Rīgas Latviešu biedrība aicina interesentus uz preses konferenci otrdien, 27. septembrī, kur sniegs informāciju par Apvienoto Pasaules latviešu zinātnieku III un Letonikas IV kongresu.

Preses konference notiks 27. septembrī plkst. 14 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē, Merķeļa ielā  13.

Preses konferencē piedalīsies:

LZA prezidents Juris Ekmanis, kongresa Rīcības komitejas priekšsēdētājs Tālavs Jundzis, LU rektors Mārcis Auziņš, RTU zinātņmu prorektora vietnieks Tālis Juhna,  Pasaules Brīvo latviešu apvienības priekšsēdētājs Ints Rupners, Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs Guntis Gailītis, kinorežisors, LZA goda loceklis  Jānis Streičs, kultūrvēsturnieks, filozofs Edgars Mucenieks, mūziķis Austris Grasis,  akadēmiķe Ilga Jansone.

Preses konferenci vadīs žurnālisti Velta Puriņa un Ainārs Dimants.

Apvienotais Pasaules latviešu zinātnieku III un Letonikas IV kongress «Zinātne, sabiedrība un nacionālā identitāte» notiks Rīgā no 24. oktobralīdz 27. oktobrim.

Kongresā notiks vairākas plenārsēdes, darbosies 44 dažādu zinātņu nozarusekcijas, kā arī tiks aplūkots Valsts prioritāro pētījumu programmu ietvaros paveiktais.

RTU kongresa pasākumi norisināsies 25. oktobrī. Paredzēts gan intensīvs Tehnisko zinātņu sekcijas darbs, gan diskusiju klubs «Inženierzinātņu attīstības tendences pasaulē», kas norisināsies plkst. 18.30, Kaļķu ielā1, RTU Mazajā zālē.

Reģistrēšanās kongresam un papildu informācija šeit.

RTU Informācijas centrs

23. septembris, 2011 plkst. 15:35