Notiks mini forums uzņēmējiem un jaunajiem līderiem

15. novembris, 2011

Lai veicinātu mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Biznesa interešu klubs «Portfelis» sadarbībā ar RTU Karjeras centru jau piekto reizi rīko mini-forumu uzņēmējiem un jaunajiem līderiem «Biznesa sula».

Mini forums «Biznesa sula» 30. novembrī notiks RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Ķīpsalas ielā 10, plkst. 19, ierašanās no plkst. 18.30. Forumā aicināts piedalīties ikviens interesents. Dalība mini-forumā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Visi interesenti aicināti pieteikties līdz 29. novembrim, sūtot pieteikumu uz , norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

30. novembrī «Biznesa sulā» viesosies divi uzņēmumu pārstāvji, kuriem irpieredze ar ko padalīties un rast ikvienā motivāciju visu sākt nevis norītdienas bet jau tūlīt! Iepazīsim Radio101 projektu un arī Latvijas modes zīmolu QOOQOO, kā tie ir gājuši savu ceļu līdz turienei, kur viņi ir šobrīd un kā nokļūt vēl augstāk, tālāk un būt par vēl stiprākiem savātirgū.

Atskatoties uz iepriekšējo «Biznesa sulu», kad iepazināmies ar SIA «KSILBaltic» un daudzu citu uzņēmumu līdzīpašnieka Aigara Paegļa veiksmes stāstu, pasākuma rīkotāji un dalībnieki vienprātīgi atzīst, ka tik interesantu un neparastu uzņēmēju bieži nevar satikt. A. Paeglis ar savuoptimisma pilno skatu uz dzīvi un neparasto ideju realizēšanas veidu – vienmēr uzticēties savai intuīcijai, radīja jaunajos uzņēmējos motivāciju realizēt savas idejas tagad un tūlīt, jo pēc 24 stundām idejajau varētu būt veca. Pasākuma otrie varoņi – konkursa «Ideju kauss 2010» uzvarētāji brāļi Zaharani par savu galveno veiksmes faktoru atzina spēju labi prezentēt sevi, un to viņi arī nenoliedzami pierādīja.

Foruma apmeklētāji atzīst: «Mini-forums «Biznesa Sula» ir vērtīgi ieguldīts laiks uzņēmējdarbības attīstībai. Var iepazīties ar līdzīgi motivētiem cilvēkiem, kuriem ir vēlme būt par priekšnieku pašam sev un citiem.»

Mini-foruma «Biznesa sula» mērķis ir veidot platformu pieredzes apmaiņai un sadarbības veidošanai starp veiksmīgiem uzņēmējiem un perspektīviem topošajiem uzņēmējiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

Ar jautājumiem un idejām pilnām galvām vēlamies redzēt jebkuru biznesa pasaules interesentu, rosināsim kopā diskusijas, dalīsimies pieredzē ar pārējiem!

Papildu informācija.

RTU Karjeras centrs